Blok Ekpia – kultowe premixy, które pokochasz za ich niezwykłe smaki

0
1944

Premixy są specjalnymi mieszankami smakowymi, które sprawiają, że palenie e-papierosów jest prawdziwą przyjemnością. To im zawdzięczamy niezwykłe aromaty, które możemy wydobyć z tych małych, elektronicznych gadżetów. Co więcej, kiedy tylko zapragniemy, możemy zmieniać je zgodnie z upodobaniami, szukając tych ulubionych. Co ty na to, aby wypróbować teraz kultowe smaki z linii Blok Ekipa?

Premix – bez nikotyny, ale o wspaniałym smaku

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z e-papierosami, być może chciałbyś na początek dowiedzieć się nieco więcej o tym, czym są premixy. Już spieszymy z wyjaśnieniem: to aromaty pozbawione nikotyny, których zadaniem jest nadanie przyjemnego smaku i zapachu palonym e-papierosom.

Aby uzyskać z nich papierosy z nikotyną, należy zmieszać je z bazą o odpowiedniej mocy. Z łatwością dobierzesz ją samodzielnie, a dzięki możliwości eksperymentowania z różnymi stężeniami i smakami, będziesz mógł zdecydować, co odpowiada ci najbardziej. E-papierosy to nieskończoność możliwości!

Blok Ekipa – kultowy serial powraca w premixach

Blok Ekipa to tytuł polskiego animowanego serialu komediowego, który zdobył sobie ogromną popularność ze względu na swój często prześmiewczy charakter. Pokazuje historię trzech warszawskich dresiarzy, których głównym zajęciem, poza kibicowaniem Legii Warszawa, jest palenie papierosów, marihuany i picie alkoholu.

Biorąc pod uwagę ulubione rozrywki trójki głównych bohaterów, nie dziwi cię na pewno, że musieli trafić w końcu na opakowania takiego asortymentu, jak akcesoria dla palaczy. Czy wspominając zabawne odcinki nie chciałbyś spróbować nowych smaków, z bohaterami w tle?

Jakie smaki znalazły się w linii Blok Ekipa?

Premixy Blok Ekipa przede wszystkim musiały nawiązywać do ulubionego zajęcia naszych trzech bohaterów. Dlatego jednym ze smaków, jaki można wśród nich znaleźć, jest “Ostatni gram maryhułana”, który łączy w sobie intensywny smak najlepszych konopii oraz delikatnych nut owocowych. Oczywiście, jest on przygotowany w taki sposób, aby zapewnić tylko doznania smakowe i jest w pełni legalny, ponieważ nie uzależnia.

Oprócz tego masz do wyboru inne smaki, na przykład winogronowy “Spejson Pałer”, jabłkowy “Walu z ziomkami” czy gruszkowy “Szerszeń i Wojtas”. W zestawach nie mogło zabraknąć także innych bohaterów oraz smaków, zarówno owocowych, jak i łączących konopie z owocami. Wypróbuj wszystkie i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada, a na pewno nie będziesz żałował.

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here