Jak wybrać książki z dziedziny rozwoju osobistego?

0
566
Jak wybrać książki z dziedziny rozwoju osobistego

Szeroki wybór książek z dziedziny rozwoju osobistego pomoże Ci odnieść sukces
w biznesie i nie tylko. Podpowiadamy, jak wybrać najlepsze pozycje na rynku oraz na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Poznaj szczegółowe informacje.

Brian Tracy – Zjedz tę żabę

Ta popularna książka kanadyjskiego pisarza spotkała się z uznaniem wśród przedsiębiorców na całym świecie. Autor podpowiada, w jaki sposób zarządzać czasem pracy i jak stawić czoła najtrudniejszym zadaniom. Dzięki temu dużo szybciej poprawisz wyniki i odniesiesz sukces nawet w bardzo trudnej branży.

Warto nadmienić, że wskazówki Briana Tracy nie są trudne do opanowania. Książka napisana jest bardzo prostym językiem, dzięki czemu każdy będzie mógł przyswoić zagadnienia, które pomogą osiągnąć sukces. Tę oraz wiele innych książek znajdziesz w sklepie internetowym Albrecht. Oferta jest niezwykle bogata i dopasowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. 

Phil Knight – Sztuka zwycięstwa

Autor książki udowadnia, że nawet pozornie szalony pomysł może być strzałem w dziesiątkę. Podkreśla, że można szybko rozwinąć firmę, a jednocześnie wykazać się ponadprzeciętną skutecznością. Warto dodać, że Sztuka zwycięstwa to książka, która szczerze opowiada o problemach, jakie stanęły na drodze Phila Knighta. 

Czytelnicy mogą poznać 10 lekcji, które stanowią zestaw konkretnych wskazówek. Dzięki nim dowiesz się, jak wykorzystać swoje atuty w biznesie oraz jakich błędów należy unikać, aby osiągnąć sukces. Wszystko to sprawia, że tak wielu klientów sklepu Albrecht decyduje się na ten tytuł. Zdecydowanie warto do nich dołączyć.

Harv Eker – Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie

Autor podkreśla, że większość bogatych była kiedyś biedna, dzięki czemu każdego stać na osiągnięcie wymarzonych celów. Dotyczy to zarówno sukcesów na polu osobistym, jak i biznesowym. Ponadto książka opisuje, w jaki sposób dziedziczymy wzorce behawioralne i poznawcze, które mogą wpłynąć na całe nasze życie oraz nawyki związane ze zdobywaniem pieniędzy. 

Lektura książki pomoże Ci w podejmowaniu decyzji i nauczy, dlaczego warto tworzyć plany finansowe na przyszłość. Ponadto możesz liczyć na zestaw porad prosto z życia autora, które pomogły mu uzyskać oczekiwane rezultaty. Sięgnij po bestseller i ucz się od najlepszych!

I wiele innych pozycji

W sklepie internetowym Albrecht możesz znaleźć wiele interesujących pozycji, które pomogą Ci podjąć skuteczne dla Twojego biznesu decyzje. Asortyment obejmuje książki najpopularniejszych autorów, którzy cieszą się uznaniem wśród wielu przedsiębiorców czy trenerów personalnych. Ponadto możesz wybrać e-booki czy audiobooki i zdobywać wiedzę za pomocą urządzeń mobilnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here