Kilka słów na temat kriolipolizy

0
687
Kilka słów na temat kriolipolizy

Są takie zabiegi, dzięki którym można zdecydowanie lepiej zadbać o swoje ciało i osiągnąć spektakularne efekty szybko i bezboleśnie. Między innymi tak działa kriolipoliza. To inaczej wymrażanie tkanki tłuszczowej, nowoczesny zabieg dostępny w naprawdę dobrych gabinetach medycyny estetycznej. Pomaga w usunięciu opornego tłuszczu, który zgromadził się w różnych częściach ciała. Poniżej trochę więcej na temat tego, czym jest kriolipoliza Katowice.

Kriolipoliza Katowice charakterystyka zabiegu

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to metoda modelowania sylwetki, w której stosuje się uderzeniowo bardzo niską temperaturę na konkretnie wybrane partie ciała. W zależności od tego, jak gruba jest warstwa tkanki tłuszczowej, dobierana jest temperatura. W zaawansowanych badaniach medycznych okazało się, że niska temperatura działa uszkadzająco na komórki tłuszczowe. Są one niszczone. Następnie trzeba jeszcze poczekać na ich usunięcie przez organizm, co niestety trwa kilka tygodni. To chyba jedyny minus, jeżeli chodzi o wymrażanie tkanki tłuszczowej, jako metodę modelowania sylwetki. Cierpliwość jednak popłaca, ponieważ efekty tego zabiegu są spektakularne i bardzo trwałe.

Zabiegi odchudzające Katowice

Kriolipoliza to nowość, dlatego też wciąż nie jest dostępna we wszystkich gabinetach medycyny estetycznej. Gdzie można umówić się na wymrażanie tkanki tłuszczowej? Między innymi do gabinetu w Katowicach. Kto może skorzystać? Osoby, które generalnie cieszą się raczej dobrym zdrowiem, nie cierpią na przewlekłe niewydolności nerek lub wątroby. Kriolipoliza to jeden z tych zabiegów, który jest polecany dla osób w dobrej kondycji zdrowotnej.

Małoinwazyjne zabiegi odchudzające Katowice

Kriolipoliza jest też zabiegiem mało inwazyjnym. Co to oznacza? Między innymi to, że nie trzeba stosować żadnej formy narkozy, aby ją przeprowadzić. Często nie jest potrzebne nawet znieczulenie ogólne. Poza tym do ciała pacjenta nie są wprowadzone żadne przyrządy medyczne, tak jak to bywa na przykład podczas liposukcji. Stąd też po lipolizie naprawdę szybko powraca się do pełni sprawności, praktycznie nie widać żadnych efektów ubocznych zabiegu. Dlatego ta metoda jest taka rekomendowana i polecana przez lekarzy i specjalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here