Kto wykorzystuje pojemniki euro?

0
872
Kto wykorzystuje pojemniki euro

Pojemniki euro i skrzynki euro wykorzystywane są dzisiaj praktycznie wszędzie i przez bardzo wielu przedsiębiorców. Spotkać je można na produkcji, w magazynie, w sklepie i podczas ekspozycji towarów na różnego rodzaju targach wystawienniczych. Ich wygląd i ogólna charakterystyka dają same korzyści z ich wykorzystania. Takie pojemniki są ekologiczne i ergonomiczne.

Właściwości pojemników euro

Pojemniki euro i skrzynki euro wprowadzają ład w wielu gałęziach przemysłu i w ogólnym handlu. Można w nie załadować produkty każdego rodzaju, a zawsze będą one idealnie zabezpieczone. Pojemnik euro nie różni się od drugiego pojemnika wymiarem swojej podstawy, który wynosi 60 cm x 40 cm. Ich różnice wynikają z materiału, z którego zostały wyprodukowane, wysokości oraz struktury ścianek i z ilości uchwytów. W każdym przypadku są to pojemniki bardzo pożyteczne i niezmiernie przydatne, a w niektórych sytuacjach idealnie połączone z pełną automatyką, która ma miejsce na liniach produkcyjnych lub w magazynach.

Jak wygląda pojemnik euro?

Każdy pojemnik euro ma taki sam wymiar podstawy, dzięki temu można, tego typu, pojemniki sztaplować czyli układać jeden na drugim. Różne są ich wysokości, niektóre z nich są przez to płytkie inne bardzo głębokie. Skrzynki euro mają też różne struktury swoich ścianek. Są więc pojemniki pełne na swojej całości, ażurowe, posiadające pełne ścianki, a ażurowe podstawy i odwrotnie, czyli pojemniki o ściankach ażurowych, a pełnych podstawach. Wykonane są z tworzywa sztucznego, niektóre z nich z materiałów z odzysku. W przypadku pojemników stosowanych do kontaktu z żywnością muszą one posiadać atest Zakładu Higieny Żywności.

Dlaczego wykorzystuje się pojemniki euro?

Pojemniki euro mają bardzo duże zastosowanie w różnego rodzaju gałęziach przemysłowych. Ich bardzo dużą zaletą jest fakt, że są lekkie, a mimo to bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Są też ładne, więc idealnie nadają się do eksponowania zapakowanego w nie towaru. Doskonale zapełniają całą przestrzeń magazynową czy transportową i dzięki temu można zyskać bardzo duże oszczędności. Ponadto tego typu pojemniki łatwo jest utrzymać w czystości. Ich powierzchnia jest gładka i dlatego łatwo je można spłukać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here